
Zinfandel McManis Family Vineyards - Lodi, Central Valley, Californië, VS
Dit artikel is direct uit voorraad leverbaar!
Deze donkerpaarse wijn uit Californië, USA wordt gemaakt van 80% Zinfandel, 11% Petite Sirah (één van de belangrijkste druiven uit voor Lodi) en 9% Tannat druiven en 6 maanden gerijpt op een combinatie van nieuw en gebruikt Frans en Amerikaans eikenhout. In de neus biedt de wijn aangename geuren van rijpe rode bessen en aardbeien, die na een tijdje vergezeld worden door tonen van gekarameliseerde suiker en toast. In de smaakbeleving houdt ditzelfde, intense fruit sterk aan in een sappige wijn met zeer soepele tannines. De afdronk is zacht, fruitig en houdt lang aan. De ideale serveertemperatuur is ongeveer 18 graden Celsius.
De McManis familie maakt al vijf generaties deel uit van de agrarische cultuur in Californië. In 1990 werd door Ron McManis, de vierde generatie, samen met zijn vrouw McManis Family Vineyards opgericht in Lodi, San Joaquin County dat, net als Napa Valley, onderdeel uitmaakt van de zogeheten Central Valley. Tegenwoordig bezitten zij zo'n 1500 hectare wijngaarden en maken zij zowel witte wijnen (Chardonnay, Pinot Grigio en Viognier), rosé wijnen (Pinot Noir) als rode wijnen (Barbera, Petite Sirah, Petit Verdot, Tannat, Zinfandel, Cabernet Sauvignon, Merlot en Pinot Noir). De keuze voor dit brede assortiment druivenrassen is een weloverwogen beslissing geweest naar aanleiding van bodemonderzoek en onderzoek naar de verschillende microklimaten. McManis Family Vineyards produceert een breed scala aan kwaliteitswijnen uit één van de meest gerenommeerde wijnregio's ter wereld.
- Kleur: Rood
- Wijnstreek: Lodi, Central Valley, Californië
- Land: Verenigde Staten
- Druivenras: Zinfandel, Petite Sirah en Tannat
- Smaak: Rijpe, volle rode wijn
- Wijnhuis: McManis Family Vineyards
- Houdbaarheid: Enkele jaren
- Serveertemperatuur: 18 - 20°C
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Kruidige maar toch verfijnd met een fluwelen afdronk
meer dan lekker!
Typische Zinfandel vol rijk rood fruit
Spannend glas wijn!
Heerlijke, bes-achtige rode wijn met veel rijp, donker fruit en een zachte nasmaak. Minder zoet dan de Italiaanse variant Primitivo
Bijzondere lekkere wijn met veel rijp fruit en vanille smaken.
Super glas wijn! Goed dat jullie met Californië begonnen zijn!
4.7 sterren op basis van 7 beoordelingen Je beoordeling toevoegen