Horeca Cadeau-/Dinerbon

Om enkele horecazaken waarmee wij werken in deze tijd te steunen kunt u tijdelijk via onze website een cadeau-/dinerbon aanschaffen van uw favoriete horecazaak. Momenteel hebben deze restaurants noodgedwongen hun deuren moeten sluiten. De restaurants staan echter te popelen om de deuren weer te openen en u een heerlijke middag of avond te bezorgen!

Laat u in een sfeervolle ambiance culinair in de watten leggen bij één van de deelnemende restaurants!

- 1910 Restaurant, Eindhoven (www.1910restaurant.nl)
- 33 Good Food, Helmond (www.33goodfood.nl)
- 7evenden Hemel, 's-Hertogenbosch (www.7evendenhemel.nl)
- Bistro Sophie, Eindhoven (www.bistrosophie.nl)
- Brasserie Thuys, Sint-Michielsgestel (www.brasseriethuys.nl)
- Indonesisch Restaurant Bali James, Breda (www.restaurantbali.com)
- Indonesisch Restaurant Mooi Zeist, Zeist (www.mooizeist.nl)
- Lucie Cocina Bar, Eindhoven (www.lucie-cocina.bar)
- Restaurant | Bar DieTwee, Vught (www.die-2.nl)
- Restaurant Flavours, Weert (www.restaurantflavours.nl)
- Restaurant Lugar, Waalre (www.lugar.nl)
- Restaurant SO DE JUS, Eindhoven (www.sodejus.nl)
- Restaurant Truffelaer, Veldhoven (www.truffelaer.nl)
- Restaurant Vintage, Eindhoven (www.vintagerestaurant.nl)
- Señor PP, Uden (www.senorpp.nl)
- Strandpaviljoen Paal 21, Texel (www.strandpaal21.nl)
- The SHOEGE, 's-Hertogenbosch (www.theshoege.nl)
- Wijnbar De Buren, Schijndel (www.wijnbardeburen.nl)
- Winebar Wine & More, Boxtel (www.winebarwineandmore.nl)

 

21 Producten
Loading...

Horeca Cadeau-/Dinerbon

Om enkele horecazaken waarmee wij werken in deze tijd te steunen kunt u tijdelijk via onze website een cadeau-/dinerbon aanschaffen van uw favoriete horecazaak. Momenteel hebben deze restaurants noodgedwongen hun deuren moeten sluiten. De restaurants staan echter te popelen om de deuren weer te openen en u een heerlijke middag of avond te bezorgen!

Laat u in een sfeervolle ambiance culinair in de watten leggen bij één van de deelnemende restaurants!

- 1910 Restaurant, Eindhoven (www.1910restaurant.nl)
- 33 Good Food, Helmond (www.33goodfood.nl)
- 7evenden Hemel, 's-Hertogenbosch (www.7evendenhemel.nl)
- Bistro Sophie, Eindhoven (www.bistrosophie.nl)
- Brasserie Thuys, Sint-Michielsgestel (www.brasseriethuys.nl)
- Indonesisch Restaurant Bali James, Breda (www.restaurantbali.com)
- Indonesisch Restaurant Mooi Zeist, Zeist (www.mooizeist.nl)
- Lucie Cocina Bar, Eindhoven (www.lucie-cocina.bar)
- Restaurant | Bar DieTwee, Vught (www.die-2.nl)
- Restaurant Flavours, Weert (www.restaurantflavours.nl)
- Restaurant Lugar, Waalre (www.lugar.nl)
- Restaurant SO DE JUS, Eindhoven (www.sodejus.nl)
- Restaurant Truffelaer, Veldhoven (www.truffelaer.nl)
- Restaurant Vintage, Eindhoven (www.vintagerestaurant.nl)
- Señor PP, Uden (www.senorpp.nl)
- Strandpaviljoen Paal 21, Texel (www.strandpaal21.nl)
- The SHOEGE, 's-Hertogenbosch (www.theshoege.nl)
- Wijnbar De Buren, Schijndel (www.wijnbardeburen.nl)
- Winebar Wine & More, Boxtel (www.winebarwineandmore.nl)