Menu
0
Onze klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.8!
Gratis verzending vanaf €99 incl. Track & Trace
Bestellen mogelijk vanaf 1 fles!
Bezoek ook onze winkel en ons proeflokaal

The Wine Group

Geen producten gevonden




of

Keer terug naar de homepage

The Wine Group is ontstaan uit een samenwerking van verschillende wijnhuizen en door de jaren heen uitgegroeid tot één van de grootste wijncoöperaties van de Verenigde Staten. Op 5 December 1933 werd de drooglegging in de Verenigde Staten opgeheven en begonnen de Franzio Brothers, Mogen David en Tribuno wijnhuizen aan hun wederopbouw. Circa 40 jaar later zou The Wine Group door Coca Cola opgericht worden en de eerder genoemde wijnhuizen overnemen. In 1981 wordt de overname van The Wine Group in gang gezet en in 1984 is The Wine Group een privaat bedrijf. Door de jaren heen is The Wine Group blijven groeien en in 1993 is The Wine Group de derde grootste wijnproducent in de Verenigde Staten. Door de jaren heen blijft The Wine Group haar portfolio uitbreiden en tot op de dag van vandaag is The Wine Group één van de meest toonaangevende Amerikaanse wijnproducenten.

www.thewinegroup.com

Door het gebruik van deze website, gaat u akkoord met het gebruik van cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Manage cookies

Op de hoogte blijven van wijnaanbiedingen, wijnproeverijen en het laatste wijnnieuws?

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:0,00
Bestel nog voor 99,00 en de verzending is gratis

Taal & Valuta

Product filters

Prijs
Min: €0
Max: €5